Menu

510250815 510607227 61-2923394 biuro@prb-adam.pl

Wykańczanie wnętrz

Rzetelne wykańczanie wnętrz

Po wybudowaniu dowolnego obiektu – domu mieszkalnego czy biurowca, przychodzi kolej na wykańczanie wnętrz w tzw. stanie surowym. Wybór odpowiedniej firmy wykonującej takie prace jest niebagatelny, gdyż tylko doświadczeni fachowcy są w stanie doradzić najlepsze rozwiązania w zakresie wyboru materiałów i elementów, a także fachowo wykonać poszczególne prace. Dzięki ich profesjonalizmowi możliwe będzie szybkie zagospodarowanie wnętrza, przede wszystkim jednak znaczenie ma jakość wykonania usługi, co przekłada się nie tylko na atrakcyjny wygląd obiektu, ale i jego funkcjonalność oraz trwałość i niezawodne działanie wszelkich instalacji. Jest to także oczywiście kwestia bezpieczeństwa osób użytkujących pomieszczenia.

Nasza firma budowlana ma duże doświadczenie w zakresie wykańczania wnętrz różnego rodzaju, dlatego wybór naszych usług możemy polecić każdemu, bez względu na rodzaj budynku, jaki ma być przygotowany do użytkowania. Gwarantujemy szybkie tempo prac dzięki doświadczonej i sprawnej ekipie, a jednocześnie doskonałe rezultaty naszych wysiłków. Posiadamy ogromne doświadczenie, a w naszym budowlano-remontowym portfolio znajdują się kompleksowe realizacje zarówno dla przestrzeni biurowych oraz mieszkalnych, jak i całych domów. Spełniamy wymagania naszych kontrahentów, pamiętając o tym, że w tej branży nie ma miejsca na pomyłki.

Wszystkie prace wykonujemy rzetelnie, wykorzystując najnowsze rozwiązania, które wspomagają proces realizacji. Opieramy się na nowych technologiach, nieustannie rozwijamy swój fach, co pozwala nam szybko i profesjonalnie zapewnić naszym klientom komfort i bezpieczeństwo w ich wnętrzu. Każdy projekt to dla nas wyzwanie, które podejmujemy z niezwykłą przyjemnością – spełniamy się w tym, co robimy, dlatego robimy to dobrze. Wdrażamy innowacje, udoskonalamy przestrzeń, dbamy o detale i jesteśmy dalecy od terminu „niefachowość”. Zależy nam na tym, aby budować makrospołeczność zaufanych klientów. Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm i terminowość są bezsprzecznie naszą wizytówką.

Zapewniamy:

  • nowoczesne rozwiązania,
  • zakończenie prac w zadeklarowanym terminie,
  • korzystny cennik.

Wykańczanie wnętrz - co oferujemy?

Podstawą wykańczania wnętrz i pierwszym, co należy w ramach takich prac wykonać, jest założenie instalacji wodno-kanalizacyjnej, bez której nie może obyć się praktycznie żaden budynek. Dla oszczędności czasu równolegle z tymi pracami możemy zakładać inne instalacje: elektryczne, alarmowe, telefoniczne, instalacje centralnego ogrzewania, a także instalacje gazowe. Zwykle instalacje te wykonujemy podtynkowo, co zapewnia estetyczny wygląd wnętrz i bezpieczeństwo. Specjalizujemy się także w wykonywaniu mniej standardowych instalacji, na czele z wentylacją, chłodnictwem i klimatyzacją, nasze usługi są więc rzeczywiście kompleksowe i idealne są w przypadku obiektów, które mają być w pełni komfortowe w użytkowaniu oraz nowocześnie wyposażone.

Naszym klientom możemy także zaproponować usługę wykańczania ścian. Oferujemy tynki maszynowe, czyli nowoczesną metodę nakładania tynków za pomocą agregatu, co znacznie skraca czas robót, nadaje ścianom estetyczny wygląd, wyrównując ich powierzchnie, a także jest opłacalne, zwłaszcza w przypadku dużych obiektów.

Podsumowując: wykańczanie wnętrz to nasza specjalizacja. Praca jest również naszą pasją, co przekłada się na efekt finalny każdego realizacji. Podczas zleceń kierujemy się rzetelną wyceną, profesjonalnym wykonaniem usług, terminowością, a także zostawiamy po sobie porządek. Zaufały nam już setki osób. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się wyjątkową przestrzenią we własnym domu!

wykańczanie wnętrz

Wykańczanie wnętrz to usługa realizowana w mieście Poznań, okolicznych miejscowościach oraz w całym województwie wielkopolskim. Zapraszamy do współpracy, natomiast w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy niezmiennie do Państwa dyspozycji via e-mail, telefonicznie lub stacjonarnie w naszym biurze.