Menu

510250815 510607227 61-2923394 biuro@prb-adam.pl

Wykańczanie domów

Profesjonalne wykańczanie domów

Oprócz usługi budowania domów na podstawie projektów architektonicznych, w skład usług naszej firmy wchodzi również kompleksowe wykańczanie domów. Nasza oferta jest niezwykle bogata, gdyż usługi obejmują nie tylko wnętrze budynku, ale też pokrycie dachowe. Co więcej, możemy także wykonać dla naszych klientów atrakcyjną nawierzchnię na posesji, która dopełni pięknego wizerunku nowego domu i będzie idealnym zwieńczeniem wspólnych wysiłków architekta, inwestora i naszych. Gwarantujemy doskonałe efekty funkcjonalne i wizualne, o czym można przekonać się, oglądając nasze przykładowe realizacje. Przede wszystkim jednak warto zapoznać się dokładnie z naszą ofertą, by dowiedzieć się, co możemy zrobić dla naszych klientów. Resztą zajmiemy się my.

Kompleksowe wykańczanie domów mieszkalnych

Kiedy zastajemy dom w stanie surowym, zaczynamy wykańczanie domu od instalacji, które są bezsprzecznie obligatoryjne, aby móc rozpocząć dalszą realizację zlecenia. Są to instalacje wodno-kanalizacyjne, centralne ogrzewanie, instalacje gazowe, przeciwpożarowe, a nawet klimatyzacja, wentylacja i chłodnictwo. Można więc powierzyć nam kompleks prac związanych z przystosowaniem budynku mieszkalnego do użytkowania, mając przy tym gwarancję, że wszystkie instalacje zostaną wykonane w sposób zapewniający ich niezawodne i bezpieczne działanie oraz pełną funkcjonalność. Bardzo dbamy przy tym o względy estetyczne, dlatego wszystkie instalacje wykonujemy podtynkowo, zapewniając piękny wygląd otoczenia.

Wykańczanie domów to także atrakcyjna prezentacja pomieszczeń. Wpływają na nią również wydatnie wykonywane przez nas tynki maszynowe, które mają też tę ważną zaletę, iż pozwalają bardzo szybko uporać się z zadaniem tynkowania ścian. Efekt tych prac jest znakomity, a jednocześnie bardzo szybko można je zakończyć, co przybliża właścicieli domu do momentu, w którym będą mogli w nim zamieszkać.

Naszym klientom możemy także zaproponować usługę wykańczania ścian. Oferujemy tynki maszynowe, czyli nowoczesną metodę nakładania tynków za pomocą agregatu, co znacznie skraca czas robót, nadaje ścianom estetyczny wygląd, wyrównując ich powierzchnie, a także jest opłacalne, zwłaszcza w przypadku dużych obiektów.

W ramach usług wykonujemy:

  • wykańczanie domów „pod klucz”,
  • wszelkiego rodzaju tynki,
  • gładzie,
  • instalacje,
  • malowanie domu.

Otoczenie domów

Na życzenie naszych klientów możemy fachowo zająć się także zewnętrzną prezencją domu i jego otoczenia – z największą precyzją dbamy o to, aby również z perspektywy outdoorowej robił wrażenie, stając się modelowym przykładem nienagannego designu. Śledzimy najnowsze trendy w branży budowlanej i wnętrzarskiej, jesteśmy zawsze na bieżąco i staramy się sugerować naszym klientom wyłącznie najlepsze rozwiązania dla ich przestrzeni prywatnej.

W naszej pracy nie ma miejsca na błędy. Naszą misją jest realizacja wykańczania domów w taki sposób, aby w 100% spełnić oczekiwania klientów i zadbać o komfort oraz bezpieczeństwo w ich domu. Wykonujemy estetyczne i trwałe pokrycia dachowe, także jeśli chodzi o nowoczesne i modne rozwiązania. Specjalizujemy się również w wykonywaniu nawierzchni na posesji – z kostki Pozbruk, kostki granitowej i płytek chodnikowych. Nasze doświadczenie oraz wykorzystywanie najlepszych i najtrwalszych materiałów pozwala nam pełnić funkcję doradcy każdego inwestora.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dom naszych klientów jest ich wizytówką. Niezwykle istotne dla nas jest zadbanie o to, aby zachwycał nie tylko wewnątrz, ale również z zewnątrz. Wyznaczamy sobie funkcjonalny i designerski cel – zlecenia realizujemy kompleksowo z pełnym zaangażowaniem.

Wykańczanie domów realizujemy na terenie miasta Poznań, okolicznych miejscowości, a także całego województwa wielkopolskiego. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji stacjonarnie, online lub telefonicznie.

wykańczanie domów