Menu

510250815 510607227 61-2923394 biuro@prb-adam.pl

O Firmie

Witamy Państwa

Nasza firma budowlana 'Zakład Ogólnobudowlany Adam Zając' powstała w 1990 roku jako podmiot prywatny.

Początkowo jako mała firma zajmowaliśmy się głównie budową budynków i remontami stopniowo zwiększając wachlarz swoich usług.

W roku 2015 Zakład Ogólnobudowlany Adam Zając przeobraził się w podmiot gospodarczy PRB ADAM Sp. z o.o. Sp. k. rozszerzając swoją działalność dodatkowo o branże instalacyjną, elektryczną oraz wentylacyjną.

Od tej pory mogliśmy już obsługiwać naszych klientów kompleksowo oferując pełen zakres usług budowlanych. Nasza firma dysponuje wysoko wyspecjalizowaną kadrą inżynieryjno - techniczną i pracowniczą oraz nowoczesnym parkiem maszynowym.

Kierując się zawsze dobrem klienta oraz profesjonalnym podejściem do powierzonych zadań udało się nam zyskać przychylność i zaufanie dużych korporacji budowlanych i prywatnych inwestorów, z którymi współpracujemy od wielu lat pozyskując nowe kontrakty.

Ponadto od kilku lat systematycznie bierzemy udział w realizacji projektów z zamówień publicznych i budżetowych, jako generalny wykonawca.

Zapraszamy do przejrzenia naszej strony www. W ofercie znajda Państwo: wykańczanie domów, wykańczanie wnętrz a także wykańczanie pomieszczeń biurowych.

Zapraszamy do współpracy

Adam Zając

Łukasz Zając